FOR KIDS MINI końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips Sonicare 2 szt. HX6032/33


  • Marka: Philips
  • Model: HX6032/33
  • Dostępność: Niedostępny

Cena : 61,80 zł 69,00 zł

Netto: 50,24 zł


Opis

Główka szczoteczki Sonicare For Kids nadaje się idealnie do czyszczenia rosnących dziecięcych zębów. Działa wyłącznie ze szczoteczką elektryczną For Kids - dzięki temu połączeniu czyszczenie jest biezpieczne i przyjemne dla dzieci, co pozytywnie wpływa na budowanie dobrych nawyków.

Czyszczenie i ochrona zębów dzieci w wieku od 4 lat

  • 2 sztuki w opakowaniu
  • Mały rozmiar
  • Na kliknięcie
  • Czyszczenie przyjazne dziecku
 

Od 4 roku życia

Standardowa główka szczoteczki Philips Sonicare For Kids ma wyprofilowany kształt, który dopasowuje się do zębów dzieci od 4 roku życia, a także miękkie włosie, które umożliwia łagodne czyszczenie. Na tyle główki szczoteczki znajduje się gumowy element, który gwarantuje bezpieczniejsze, przyjemniejsze szczotkowanie. Produkt dostępny jest także w większym, standardowym rozmiarze dla dzieci od 7 roku życia.

 

Maksymalna skuteczność czyszczenia w każdej sekundzie

Nasza technologia soniczna umożliwia maksymalne wykorzystanie ograniczonego czasu, jaki dzieci spędzają na szczotkowaniu zębów. Pomaga budować zdrowe nawyki i doskonalić technikę szczotkowania.

 

Produkt stworzony, aby zmaksymalizować ruch soniczny

W główkach szczoteczki Philips Sonicare zastosowano podstawową technologię wysokiej częstotliwości i amplitudy, dzięki czemu wykonują one ponad 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę. Niezrównana technologia soniczna przenosi całą moc z uchwytu do samego końca główki szczoteczki. Ruch soniczny umożliwia dynamiczne czyszczenie, kierując płyn głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, co gwarantuje delikatne, a zarazem skuteczne czyszczenie za każdym razem.

 

Mocowanie na kliknięcie ułatwia zakładanie główki szczoteczki

Główkę Philips Sonicare For Kids można łatwo założyć i zdjąć ze szczoteczki — dobrze się dopasowuje, jest łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu.

 

Ważny element wpływający na poprawę zdrowia jamy ustnej

Jak wszystkie oryginalne główki szczoteczki Philips Sonicare, jest ona bezpieczna dla zębów i dziąseł. Każda główka szczoteczki została dokładnie przetestowana pod kątem skuteczności i trwałości.

 

Włókna Przypominające zapewniają skuteczne czyszczenie

Na pierwszy rzut oka to może nie być oczywiste, ale po kilku miesiącach normalnego użytkowania włosie główki szczoteczki traci swoją sztywność i stopniowo się zużywa. Niebieski kolor naszych Włókien Przypominających zanika i zmienia się w biały, co pomaga zauważyć, że nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące.

 

Specyfikacja techniczna

Elementy zestawu

Główki szczoteczki 2 Sonicare for Kids — małe

Stylistyka i wykończenie

Miękkość włosia Regularna
Kolor Aqua
Włókna Przypominające Zanikający niebieski kolor włosia
Wymiary Małe wymiary
Materiał główki szczoteczki Bez bisfenolu A

Korzyści dla zdrowia

Usuwanie płytki nazębnej Pomaga usuwać płytkę nazębną

Zgodność

System główki szczoteczki Na kliknięcie
Pasujące modele
  • HealthyWhite+
  • for Kids

Jakość i skuteczność

Wymiana Co 3 miesiące
Testowane pod kątem optymalnego użytkowania