Szczoteczka dla dziecka
Pomagamy wybrać najodpowiedniejszą szczoteczkę dla dziecka.


Szczoteczki dziecięce przede wszystkim powinniśmy wybierać dopasowując je do wieku dziecka.

Wiek 0 - 3 lata

Dla najmłodszych dzieci w wieku do 3 lat mamy szczoteczkę soniczną BRUSH-BABY.
Szczoteczka ta charakteryzuje się delikatnymi drganiami i posiada końcówkę z bardzo miękkim włosiem. Może być stosowana, pod opieką rodzica, nawet u dzieci w pierwszych miesiącach życia. Pozwala wyrobić nawyk czyszczenia zębów.

 

W podobnej cenie dostępna jest także szczoteczka soniczna SEYSSO BABY, również może być stosowana od urodzenia, charakteryzuje się trochę szybszymi ruchami.

Obie te szczoteczki są sprzedawane z 2 końcówkami dopasowanymi do wieku dziecka. Seysso Baby posiada 2 identyczne końcówki, natomiat BRUSH-BABY jedną końcówkę w wieku od 0 do 18 miesięcy i drugą od 18 do 36 miesięcy.

Posiadamy w sprzedaży wymienne końcówki do obu tych szczoteczek.

Wiek 3 - 6 lat

W tym przedziale wiekowym mamy już szerszy wybór szczoteczek sonicznych. Najtańsze są szczoteczki z serii Kidzsonic w kolorze niebieskim i różowym. Szczoteczki te posiadają 2 tryby pracy: podświetlenie bez ruchów sonicznych i kolorowe światła z ruchami sonicznymi. Drgają 22.000 razy na minutę. Dodatkowo, podobnie jak wersja dla młodszych dzieci, końcówki posiadają miekkie włosie i są małe dzięki czemu łatwo docierają do odległych miejsc. Szczoteczka ma stosunkowo delikatne wibracje. Rękojeść jest lekka i wygodna. Szczoteczka jest sprzedawana z 3 wymiennymi końcówkami.

Szczoteczka soniczna Sonicare for Kids HX6311/07

Szczoteczka soniczna Sonicare for Kids HX6311/07

Od 3 roku życia można stosować szczoteczkę soniczną for Kids HX 6311/07 firmy Philips. Szczoteczka ta jest droższa od Kidzsonic jednak pozwala stosować pełną gamę końcówek firmy Philips przeznaczoną do szczoteczek sonicznych także dla dorosłych. Szczoteczka drga z częstotliwością 31.000 drgań na minutę. Posiada 2 tryby: krótszy i łągodniejszy dla młodszych dzieci i dłuższy mocniejszy dla starszych. Sprzedawana jest z jedną końcówką dla dzieci w wieku od 7 lat (symbol: HX6042/33) jednak posiadamy w sprzedaży końcówki od lat 3 (symbol: HX6032/33). Posiada wygodną rekojeść. Jest wyprofilowana w taki sposób, że można ją położyć poziomo na umywalce i wygodnie nałożyć pastę, dzięki temu dziecko jest w stanie samodzielnie to wykonać. Dodatkowo emituje dzwięki sygnalizujące potrzebę przejścia do kolejnej części jamy ustnej. Szczoteczka ta jest objęta 24 miesiączną gwarancją.

Wiek 6+ lat

Szczoteczka soniczna Sonicare EasyClean HX6511/50 z końcówkami dla dzieci HX6042/33

Szczoteczka soniczna Sonicare EasyClean HX6511/50 z końcówkami od lat 7 - HX6042/33

W tym wieku można już stosować poza szczoteczką Kids HX 6311/07 firmy Philips także szczoteczki dla dorosłych takie jak PHILIPS SONICARE EASYCLEAN HX6511/50 z końcówką przeznaczonych dla dzieci od 7 lat. Takie rozwiązuje pozwala całej rodzinie korzystać z jednej rękojeści i wymieniać tylko końcówki.

Szczoteczka soniczna BABY-BRUSH

Szczoteczka soniczna BABY-BRUSH - srebrna

Dla dzieci w tym wieku posiadamy w sprzedaży też dedykowaną dla dzieci szczoteczkę BRUSH-BABY Kidzsonic w kolorze srebrnym.

 

Potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji? Prosimy o wiadomość info@mildent.pl lub telefon: 503 636 864, postaramy się pomóc.