SEYSSO Oxygen Travel Irygator do Higieny Jamy Ustnej


 • Marka: SEYSSO
 • Model:
 • Dostępność: Niedostępny

Cena : 289,00 zł

Netto: 234,96 zł


Opis

Irygator SEYSSO Oxygen Travel to profesjonalne urządzenie do codziennej higieny jamy ustnej. Skupiony strumień wody wypłukuje resztki pokarmowe i płytkę bakteryjną z najtrudniej dostępnych miejsc – przestrzeni międzyzębowych, kieszonek dziąsłowych i linii dziąseł. Ciśnienie wody można regulować wybierając spośród trzech programów pracy - Normal, Soft i Pulse. Zastosowany w irygatorze trwały i lekki akumulator litowo-jonowy zapewnia nadzwyczajnie długi czas pracy bez konieczności częstego doładowywania.

KORZYŚCI

 1. Usuwa płytkę nazębną z miejsc niedostępnych dla szczoteczki do zębów.
 2. Poprawia ukrwienie dziąseł sprawiając, że stają się one mocniejsze i zdrowsze.
 3. Zapewnia uczucie świeżości i pomaga zwalczać przykry zapach z jamy ustnej.
 4. Jest efektywniejszy, zdrowszy i łatwiejszy w użyciu niż nici do zębów, wykałaczki i szczoteczki międzyzębowe.
 5. Doskonale sprawdza się w czyszczeniu stałych aparatów nazębnych, koron i mostów.


CIŚNIENIE WODY DO 6,2 BARA

Irygator charakteryzuje się wyjątkowo dużym zakresem ciśnienia – od 2,7 do 6,2 bar, co było jak dotąd osiągalne jedynie dla irygatorów stacjonarnych.

3 PROGRAMY PRACY

 • Normal (6,2 bar) - dzięki swojej wysokiej mocy z nadzwyczajną skutecznością oczyszcza nawet bardzo ciasne przestrzenie międzyzębowe. Tryb ten dzięki swojej wyjątkowej specyfice skutecznie oczyści nawet złożoną konstrukcję aparatu ortodontycznego.
 • Soft (2,7 bar)  - łagodny strumień o niskim ciśnieniu idealnie sprawdzi się u osób z nadwrażliwością zębów i zapaleniem lub recesją dziąseł.
 • Pulse (2,7-6,2 bar) – strumień wody o zmiennym ciśnieniu zapewnia delikatny masaż dziąseł poprawiając ich ukrwienie i kondycję.


PRECYZYJNY STRUMIEŃ WODY

Średnica otworu wylotowego Końcówki do Irygatora SEYSSO Standard ma tylko 0,6mm, dzięki czemu strumień wody jest idealnie skupiony i precyzyjnie ukierunkowany.
ZBIORNIK NA WODĘ

Zbiornik na wodę Irygatora SEYSSO Travel ma pojemność 150 ml. Można go łatwo odłączyć od korpusu irygatora, dzięki czemu czyszczenie i napełnianie wodą jest jeszcze łatwiejsze.


LITOWO JONOWY AKUMULATOR

Czas pracy w pełni naładowanego irygatora to aż do 70 minut. Pozwala to na 14 dni pracy bez ponownego ładowania*. Dzięki temu Seysso Oxygen Travel można wyróżnić jako jeden z najdłużej działających irygatorów bezprzewodowych na rynku.

*Przy stosowaniu dwa razy dziennie przez 2,5 minuty


ŁADOWANIE INDUKCYJNE

Irygator SEYSSO Oxygen Travel posiada w zestawie ładowarkę indukcyjną w formie wygodnej stacji dokującej.


ERGONOMICZNY KSZTAŁT

Irygator został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci jak najlepszy komfort stosowania. Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalną wygodę nawet podczas długiej irygacji. Końcówka może obracać się o 360°, dzięki czemu operowanie kierunkiem strumienia wody jest łatwe i precyzyjne.


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

 • Korpus irygatora
 • Zbiornik na wodę
 • Trzy końcówki do irygatora – standardowa, do kieszonek dziąsłowych i do aparatów ortodontycznych (końcówki Pocket do kieszonek dziąsłowych należy używać tylko na najniższym ciśnieniu irygatora). 
 • Ładowarka
 • Instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną

 

Gwarancja: 24 miesiące