Szczoteczka PHILIPS SONICARE DiamondClean Smart HX9924/27


 • Marka: Philips
 • Model: HX9924/27
 • Dostępność: Niedostępny

Cena : 1 199,00 zł 1 299,00 zł

Netto: 974,80 zł


Opis

Diamond Clean SMART HX9924/27 - Różnica od pierwszego użycia

5 programów - 3 poziomy intensywności czyszczenia

Polska Dystrybucja


Zastosowana w szczoteczce Philips technologia soniczna Sonicare łączy wysoką częstotliwość drgań i szeroki zakres ruchu włosia, czego wynikiem jest Dynamiczna Akcja Czyszcząca (ang. Dynamic Cleaning Action, w skrócie DCA).  Badania wykazały, że jest ona odpowiedzialna za usuwanie nawet do 73% płytki nazębnej znajdującej 
się do 4 mm poza zasięgiem włosia szczoteczki.

62.000 ruchów na minutę! 

To wynik wibracji wytworzonych podczas pracy szczoteczki. Powstałe dzięki temu mikrobąbelki wnikają w nawet trudno dostępne miejsca, a ruch wymiatający szczoteczki skutecznie usuwa płytkę nazębną zarówno z powierzchni zębów, jak i przestrzeni międzyzębowych oraz wzdłuż linii dziąseł.


Programy czyszczenia:

 • Clean - codzienne czyszczenie
 • White - wybielanie
 • Deep Clean - głębokie czyszczenie, usuwanie kamienia
 • Gum health - pielęgnacja dziąseł
 • TongueCare+ - czyszczenie języka


Poziomy intensywności czyszczenia:

 • Niski
 • Średni
 • Wysoki


Zalety ze stosowania Diamond Clean SMART:

 • Bielsze zęby w 3 dni! - Wystarczą 3 dni by usunąć 100% więcej przebarwień. Użyj główki Premium White i ciesz się pięknym uśmiechem. Udowodniono, że szczoteczka w naturalny sposób wybiela zęby, zapewniając jaśniejszy uśmiech.
 • 10 razy mniej płytki nazębnej - Zadbaj o pielęgnację nawet trudno dostępnych miejsc. Łagodne mikrobąbelki,które tworzą się pod wpływem wysokiej częstotliwości drgań, docierają głębiej usuwając do 10 x więcej płytki nazębnej nawet w trudno dostępnych miejscach.
 • 7 razy zdrowsze dziąsła - W miarę upływu czasu szczoteczka Philips Sonicare pozwala zmniejszyć stopień zapalenia i ograniczyć krwawienie dziąseł, a także zapobiegać tym problemom w przyszłości.
 • Zachowaj świeży oddech - Dokładniejsze mycie języka pozwala usunąć z jamy ustnej znaczną część bakterii wywołujących nieprzyjemny zapach. Załóż główkę TongueCare+ i zachowaj uczucie świeżości, które towarzyszyć Ci będzie na długo po umyciu zębów.


Kompleksowa pielęgnacja z DiamondClean Smart

Szczoteczka DiamondClean Smart, dzięki swoim licznym funkcjom, zapewnia kompleksową pielęgnację zębów i jamy ustnej. W zależności od Twoich potrzeb, wybierz jeden z 5 programów oraz odpowiadający Ci poziom intensywności szczotkowania.
Specjalnie zaprojektowane główki Premium dostosowane są do programów szczoteczki, dzięki czemu zapewniają najwyższy poziom higieny jamy ustnej.
Co więcej, technologia Smart Sensor za pomocą czujników umieszczonych na szczoteczce pozwala monitorować 
jej nacisk oraz położenie podczas pracy. To, w połączeniu z aplikacją Sonicare, pomoże Ci poprawić Twoją technikę szczotkowania.


Komfort użytkowania i funkcjonalność w jednym:

 • Innowacyjne główki Premium - Cztery wyspecjalizowane główki z technologią adaptacyjną dopasowującą się do kształtu zębów i dziąseł zapewniają dokładniejsze szczotkowanie
 • Sygnalizacja wymiany główki - Ikona na panelu szczoteczki poinformuje Cię o konieczności wymiany główki szczotkującej
 • Technologia Smart Sensor - Dzięki czujnikom lokalizacji, nacisku i ścierania pozwala monitorować technikę szczotkowania, udzielając wskazówek w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji Philips Sonicare
 • Wskaźnik nacisku - Podświetlenie uchwytu szczoteczki informuje, gdy myjąc zęby zbyt mocno ją dociskasz
 • Wybór programu i intensywności pracy - Pięć programów i trzy ustawienia intensywności szczotkowania
 • Dwie możliwości ładowania - Szklanka do ładowania indukcyjnego oraz etui podróżne z wbudowaną ładowarką USB w zestawie


4 wyspecjalizowane główki
W zestawie znajdziesz 4 typy główek o właściwościach adaptacyjnych, dopasowują się do kształtu zębów i dziąseł zapewniając do 4 razy większą powierzchnię czyszczenia. Można je dopasować do indywidualnych potrzeb - od usuwania przebarwień przez zaawansowane oczyszczanie przestrzeni między zębami, delikatną i skuteczną higienę dziąseł oraz języka.

 • Premium Plaque Control - dzięki elastycznym bokom i delikatnemu włosiu, dopasowuje się do kształtu każdego zęba, to jest 4 x większa powierzchnia czyszczenia* i usuwając do 10 x więcej płytki z trudno dostępnych miejsc
 • Premium Gum Care - dba o zdrowie dziąseł. Mniejsza i specjalnie dobrane włosie zapewnia łagodne, ale skuteczne czyszczenie wzdłuż linii dziąseł. Badania udowodniły, że można z jej pomocą uzyskać nawet 7-krotnie zdrowsze dziąsła już w 2 tygodnie
 • Premium White - to główka, która posiada gęstsze włosie w środkowej części. Z powodzeniem usunie przebarwienia,zapewniając bielszy i piękniejszy uśmiech. Badania pokazały, że wystarczą 3 dni by usunąć 100% więcej przebarwień
 • TongueCare+ - usunie z języka bakterie wywołujące nieprzyjemny zapach. 240 specjalnie zaprojektowanych wypustek dotrze w każdy zakamarek języka.


Aplikacja Sonicare - spersonalizowane porady

 • Czujnik lokalizacji - Pokazuje, które miejsca zostały już wyszczotkowane. Nie pominiesz żadnej powierzchni i zawsze dotrzesz do wszystkich obszarów jamy ustnej.
 • Czujniki ścierania i nacisku - Pomagają ograniczyć ścieranie i wypracować optymalną technikę szczotkowania zapewniającą skuteczne i delikatne czyszczenie.
 • Funkcja TouchUp - Podpowiada, jakie obszary zostały pominięte i wymagają bardziej starannego wyszczotkowania.
 • Strefy wymagające uwagi - Aplikacja zaznacza obszary jamy ustnej wymagające szczególnej uwagi podczas higieny jamy ustnej.


Zestaw zawiera:

 • Szczoteczka Diamond Clean Smart
 • Podróżne etui z wbudowaną ładowarką USB
 • 4 wymienne główki: C3 Premium Plaque Control, G3 Premium Gum Care, W3 Premium White, TC TongueCare+
 • Ładowarka ze szklanką
 • Przewody do ładowania
 • Polska gwarancja

 

 
Usuwa do 100% więcej przebarwień w ciągu zaledwie 3 dni

Usuwa do 100% więcej przebarwień w ciągu zaledwie 3 dni

Nałóż główkę szczoteczki W3 Premium White, aby usuwać powierzchniowe przebarwienia i odsłonić naturalnie bielszy uśmiech. Badania klinicznie wykazały, że gęsto ułożone, umieszczone centralnie włosie usuwa do 100% więcej przebarwień w ciągu zaledwie 3 dni.

 
Stale ciesz się świeżym oddechem

Stale ciesz się świeżym oddechem

Załóż szczoteczkę do języka TongueCare+, aby delikatnie usunąć z porów na języku powodujące nieprzyjemny zapach bakterie. Jej 240 specjalnie zaprojektowanych mikrowłosków dociera do wszystkich nierówności na języku, aby usunąć bakterie i zanieczyszczenia, które powodują nieświeży oddech. W połączeniu ze sprayem do języka BreathRx zapewnia to doskonałe czyszczenie i bardzo świeży oddech.

 
Podaje wskazówki dotyczące szczotkowania i wskazuje pominięte obszary

Podaje wskazówki dotyczące szczotkowania i wskazuje pominięte obszary

Aplikacja Philips Sonicare informuje o dokładnym wymyciu zębów oraz uczy, jak lepiej i uważniej je szczotkować.

 
Rozpocznij lepszą pielęgnację kłopotliwych obszarów

Rozpocznij lepszą pielęgnację kłopotliwych obszarów

Masz jakieś kłopotliwe obszary, które wskazał dentysta? Pokażemy je na trójwymiarowej mapie uzębienia w aplikacji i przypomnimy o zwróceniu na nie szczególnej uwagi.

 
Ostrzega, gdy zbyt mocno naciskasz

Ostrzega, gdy zbyt mocno naciskasz

Możesz nie zauważyć, że szczotkujesz zęby zbyt mocno, ale szczoteczka DiamondClean Smart na pewno to zarejestruje. Jeśli zbyt mocno będziesz dociskać szczoteczkę, podświetlany pierścień na końcu rączki zacznie migać. Jest to subtelne przypomnienie, aby szczotkować delikatniej i pozwolić główce szczoteczki wykonać całą pracę. 7 na 10 osób uznało, że dzięki tej funkcji lepiej szczotkuje zęby.

 
Pomaga ograniczyć ścieranie zębów

Pomaga ograniczyć ścieranie zębów

Korzystając z elektrycznej szczoteczki, pozwalasz jej szczotkować zęby. Umieściliśmy w rączce szczoteczki czujnik ścierania, który przypomina, aby ograniczyć zbyt mocne szczotkowanie. W ten sposób można udoskonalić technikę i czyścić zęby w bardziej delikatny oraz skuteczniejszy sposób.

 
Wskazuje pominięte miejsca podczas szczotkowania, co pozwala umyć 100% powierzchni zębów

Wskazuje pominięte miejsca podczas szczotkowania, co pozwala umyć 100% powierzchni zębów

Jeśli zdarzy się, że pominiesz jakieś miejsce podczas szczotkowania zębów, funkcja TouchUp aplikacji poinformuje Cię o tym. Możesz wrócić do tego miejsca i mieć pewność, że za każdym razem dokładnie myjesz zęby.

 
Główki szczoteczki automatycznie wybierają optymalne ustawienie

Główki szczoteczki automatycznie wybierają optymalne ustawienie

Zastanawiasz się, jakiego trybu lub poziomu intensywności użyć? Koniec z rozterkami. Mikrochip w główce szczoteczki informuje szczoteczkę DiamondClean Smart, z jakiego programu korzystasz. Jeśli nałożysz główkę szczoteczki Gum Care, szczoteczka do zębów będzie wiedziała, że ma wybrać optymalny tryb i intensywność, aby zapewnić delikatną i skuteczną pielęgnację dziąseł. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania.

 
Zadbaj, aby wykorzystywać pełnię możliwości główki szczoteczki

Zadbaj, aby wykorzystywać pełnię możliwości główki szczoteczki

Główki szczoteczki z czasem się zużywają i stają się mniej skuteczne w usuwaniu kamienia. Dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu główki szczoteczki zawsze będziesz wiedzieć, kiedy nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Szczoteczka do zębów rejestruje, jak długo i jak mocno szczotkujesz zęby każdą główką szczoteczki, i informuje, gdy nadejdzie czas na jej wymianę. Można również monitorować czas używania szczoteczek do zębów w aplikacji Philips Sonicare, a nawet zamówić nowe główki, aby nigdy nie być zaskoczonym.

 
Do wyboru jest 5 programów i 3 ustawienia intensywności

Do wyboru jest 5 programów i 3 ustawienia intensywności

Szczoteczka DiamondClean Smart jest wyposażona w pięć programów, które zaspokajają wszystkie potrzeby w zakresie szczotkowania: tryb czyszczenia zapewnia wyjątkową czystość każdego dnia, tryb White+ usuwa przebarwienia, tryb Deep Clean+ oferuje odświeżające głębokie czyszczenie, tryb Gum Health pozwala na delikatne, a jednocześnie skuteczne czyszczenie dziąseł, a tryb Tongue Care doskonale czyści język, ponieważ rozbija zanieczyszczenia na języku i usuwa bakterie powodujące nieświeży oddech. Dzięki trzem poziomom intensywności można wybrać wyższe ustawienie pozwalające na bardziej intensywne czyszczenie lub niższe ustawienie w przypadku bardziej wrażliwej jamy ustnej.

 
Łatwe i stylowe ładowanie w domu i w podróży

Łatwe i stylowe ładowanie w domu i w podróży

Po jednokrotnym pełnym naładowaniu można regularnie używać szczoteczki przez dwa tygodnie. Jednak jeśli potrzebujesz naładować szczoteczkę w podróży, luksusowe etui podróżne USB może posłużyć za ładowarkę. Wystarczy umieścić szczoteczkę do zębów w etui i podłączyć je do laptopa lub gniazdka elektrycznego. W przypadku ładowania w domu trzeba tylko umieścić szczoteczkę w eleganckiej szklance do ładowania, która jest stylowym dodatkiem do łazienki, a także może służyć jako szklanka do płukania zębów.

 

Specyfikacja techniczna

Elementy zestawu

Szczoteczki 1 DiamondClean Smart
Główki szczoteczki
 • 1 C3 Premium Plaque Control
 • 1 G3 Premium Gum Care
 • 1 W3 Premium White
 • 1 główka do czyszczenia języka TongueCare+
Szklanka do ładowania 1
Etui podróżne Etui podróżne do ładowania ze złączem USB

Stylistyka i wykończenie

Kolor Różowy

Programy

Clean Wyjątkowa czystość codziennie
White+ Usuwanie przebarwień
Deep Clean+ Pobudzające głębokie czyszczenie
Gum Health Szczególne traktowanie zębów trzonowych
TongueCare+ Świeży oddech na długo
3 poziomy intensywności
 • Wysoki
 • Średni
 • Niski

Zgodność

Zgodność z systemem Android Telefony z systemem Android
Tablety z włączoną funkcją Bluetooth 4.0
Zgodność z systemem iOS Urządzenie iPad trzeciej generacji lub nowsze
Telefon iPhone 4S lub nowszy
z systemem iOS7 lub nowszym

Parowanie w programie BrushSync

C3 Premium Plaque Control Łączy się z programem czyszczenia
Główka szczoteczki G3 Premium Gum Care Łączy się z trybem zdrowia dziąseł
Główka szczoteczki W3 Premium White Łączy się z trybem White+
Szczoteczka do języka TongueCare+ Łączy się z trybem TongueCare

Możliwości połączeń

Bezprzewodowa technologia Bluetooth® Połączona aplikacja do szczotkowania

Skuteczność czyszczenia

Szybkość Do 62 tys. ruchów szczotkujących na minutę
Wydajność Usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej
Korzyści dla zdrowia Nawet 7 razy zdrowsze dziąsła
Wybielanie Nawet 100% mniej przebarwień
Informacje na temat nacisku Uchwyt szczoteczki świeci na fioletowo
Szczoteczka wibruje, ostrzegając użytkownika
TouchUp Gwarantuje czyszczenie 100% powierzchni
Zegar BrushPacer i SmarTimer

Technologia inteligentnych czujników

Czujnik nacisku Ostrzega w przypadku zbyt mocnego szczotkowania
Czujnik lokalizacji Śledzi i poprawia dokładność szczotkowania
Czujnik ścierania Pomaga ograniczyć ścieranie
Mapa jamy ustnej 3D Wskazuje kłopotliwe obszary
TouchUp Ułatwia powrót do miejsc, które zostały pominięte

Łatwa obsługa

Zgodność z rączkami Główki szczoteczki przypinane w łatwy sposób
Rozpoznawanie główki szczoteczki Synchronizacja z optymalnym programem
Przypomnienie o wymianie Zawsze gwarantuje najlepsze rezultaty czyszczenia zaczyna świecić ikona przypominająca
Wskaźnik akumulatora Podświetlana ikona informuje o stanie naładowania akumulatora
Szczoteczka Wąska, ergonomiczna konstrukcja
Wyświetlacz Podświetlany wyświetlacz

Powiązane produkty

Szczoteczka PHILIPS SONICARE DiamondClean Smart HX9924/47

Diamond Clean SMART HX9924/47 - Różnica od pierwszego użycia 5 programów - 3 poziomy intensywności czyszczenia Polska Dystrybucja Zastosowana w szczoteczce Philips technologia soniczna Soni
Chwilowo niedostępny
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Akceptuję politykę prywatności serwisu