WhiteWash SW1000 SZCZOTECZKA Soniczna


 • Marka: WhiteWash Laboratories
 • Model: SW1000
 • Dostępność: Niedostępny

Cena : 309,00 zł

Netto: 251,22 zł


Opis

Zaawansowana technologia szczoteczki skutecznie usuwa płytkę nazębną i osad, dzięki czemu w wyjątkowy sposób zadba o higienę jamy ustnej, a także zapewni biały i zdrowy uśmiech. Szczoteczkę WhiteWash charakteryzuje niezwykła szybkość ruchów włosia (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających – 40 000 drgań na minutę. Dzięki temu szczotka jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu powierzchni międzyzębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy poddziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej. Dodatkowo zapewni masaż i stymulację dziąseł.

Cechy i możliwości szczoteczki WhiteWash Sonic Whitening SW1000:

Szczoteczka posiada 3 tryby działania (o różnej sile drgań) i pozwalające na łatwe dostosowanie pracy szczoteczki do różnych celów. Dostępne tryby to:

"Clean" - do zwykłego czyszczenia zębów
"Whiten" - Tryb wybielający, dzięki zwiększonej sile drgań skutecznie usuwający nalot i odbarwienia
"Massage" - masaż i stymulacja dziąseł

Dwupoziomowe włosie
Końcówka wymienna posiada wyjątkowej jakości, dwupoziomowe włosie pozwalające na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Doskonale sprawdzi się także u osób noszących aparat ortodontyczny.

Gumowa nakładka na końcówkę
Szczoteczka posiada gumową osłonkę na tylnią część główki, która sprawia, że szczotkowanie szczoteczką soniczną jest bezpieczniejsze, bo główka nie wibruje plastikiem na szkliwie. Jest to innowacyjne rozwiązanie stosowane dotychczas jedynie w szczoteczkach dla dzieci.

Czyszczenie języka
Końcówka szczoteczki posiada specjalną powierzchnię (tylnią część główki) pozwalającą na usunięcie osadu z języka i odświeżenie oddechu. Jest to jedyna szczoteczka soniczna na polskim rynku łącząca czyszczenie zębów z czyszczeniem języka.

Smartimer
Szczoteczka posiada 2-minutowy timer pozwalający na zachowanie zalecanego przez dentystów czasu mycia zębów. Szczoteczka po upływie 2 minut wyłącza się automatycznie.

Quadpacer
Szczoteczka co 30 sekund sygnalizuje o potrzebie przejścia do kolejnej ćwiartki uzębienia. Umożliwia to równomierne szczotkowanie każdej części jamy ustnej.

Wskaźnik naładowania szczoteczki
Szczoteczka wyposażona jest w wskaźnik baterii informujący o stanie naładowania szczoteczki.

Mocny akumulator
Szczoteczka posiada wyjątkowo wydajny akumulator pozwalający na szczotkowanie zębów bez ładowania szczoteczki przez nawet 10 dni (przy stosowaniu 2 razy dziennie po 2 min.)

Ciekawy design
Wyjątkowo elegancki wygląd szczoteczki sprawia, że pasuje ona do każdej łazienki.

Tanie w eksploatacji końcówki

Korzyści stosowania szczoteczki sonicznej WhiteWash Sonic Whitening SW1000:

 • Bardzo skuteczne usuwanie płytki nazębnej
 • Naturalnie bielsze zęby
 • Redukcja kamienia nazębnego
 • Poprawa zdrowia dziąseł
 • Redukcja przebarwień
 • Lepsze dotarcie i oczyszczenie miejsc trudno dostępnych
 • Skuteczne czyszczenie dla osób z implantami, mostami czy noszących aparaty ortodontyczne
 • Klinicznie udowodnione zmniejszenie ilości chorób przyzębia
 • Uczucie niezwykłego odświeżenia

 

Zawartość zestawu:

 • Szczoteczka WhiteWash SW1000
 • Ładowarka
 • 3 końcówki WhiteWash
 • roczną gwarancję polskiego dystrybutora
 • instrukcję w języku polskim

Powiązane produkty

Końcówki jednopęczkowe do szczoteczki sonicznej WhiteWash SW1000

Końcówki jednopęczkowe do szczoteczki  sonicznej WhiteWash Sonic Whitening SW1000 umożliwiają skuteczne usunięcie osadu i płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc. Zalety końcówek WhiteWash
Chwilowo niedostępny

WhiteWash SW1011 - KOŃCÓWKI DO SZCZOTECZKI SW1000 2 szt

Końcówki do szczoteczki sonicznej SW1000 zapewniają skuteczne czyszczenie zębów i przestrzeni między zębowych. Specjalnie zaprojektowane dwupoziomowe włosie końcówki skutecznie usuwa osad nazębny oraz
Chwilowo niedostępny

WhiteWash SW1033 - KOŃCÓWKI WYBIELAJĄCE DO SZCZOTECZKI SW1000 2 szt

WhiteWash Końcówki SW1033 - do szczoteczki SW1000 2 szt Końcówki wybielające do szczoteczki WhiteWash Sonic Whitening SW1000 umożliwiają skuteczne usuwanie płytki nazębnej także z trudno dostępnych
Chwilowo niedostępny