3 x ProTaper Next + 1 x Gutaperka + 1 x Sączki Papierowe GRATIS


 • Marka: DENTSPLY
 • Model:
 • Dostępność: Niedostępny

Cena : 570,00 zł

Netto: 463,41 zł


Opis

Kup: 3 x ProTaper Next

A otrzymasz GRATIS: 1 x Ćwieki kalibrowane z Gutaperki oraz 1 x Sączki Papierowe*

 

 

ProTaper Next jest następcą systemu ProTaper Universal, który przez wiele lat pozostawał złotym standardem w endodoncji. Jest to skuteczne rozwiązanie dla endodontów potrzebujących wszechstronnego i elastycznego systemu, nadającego się do zdecydowanej większości przypadków leczenia kanałowego. Poniżej karta sekwencyjna obrazująca skróconą sekwencję kliniczną, co oznacza mniej czasu poświęconego na zmianę narzędzi.

 

Nowa generacja ...

... do stosowania także w trudniejszych przypadkach klinicznych*

Unikatowy kołyszący ruch oraz większa elastyczność pilników ProTaper Next umożliwiają preparację bardziej zakrzywionych wąskich kanałów niż większość systemów NiTi dostępnych do tej pory na rynku.

... zapewnia większe bezpieczeństwo*

Ryzyko złamania pilnika jest w znacznym stopniu zmniejszone, przy jednoczesnym lepszym zachowaniu pierwotnej budowy anatomicznej kanału korzeniowego. Bezpieczeństwo narzędzi i pacjentów jest kluczowe dla prawidłowego leczenia endodontycznego.

... skraca czas preparacji*

Skrócona sekwencja kliniczna oznacza mniej czasu poświęcanego na zmianę narzędzi. Wysoka wydajność skrawania również skraca czas preparacji. Ten cenny czas może być wykorzystany przez stomatologa na inne procedury, takie jak płukanie.

* W porównaniu z czołowymi markami.


Technologia nowej generacji

 • efekt kołysania - innowacyjny prostokątny, mimośrodowy przekrój poprzeczny narzędzi ProTaper Next zapewnia „kołyszący”, pełzający ruch pilnika w kanale korzeniowym. Mimośrodowy obrót zapewnia więcej miejsca dla usuwanych ścinków. „Efekt kołysania” również wpływa na optymalne podążanie za krzywizną kanału.
 • M-WIRE - materiał NiTi, z którego wykonano pilniki M-WIRE, zapewnia większą elastyczność przy utrzymanej wydajności skrawania. Efekt ten jest osiągany w wyniku zastosowania zaawansowanego, zastrzeżonego przez firmę Dentsply procesu działania termicznego. Stop NiTi w pilnikach M-WIRE zapewnia również zwiększoną wytrzymałość na cykliczne zmęczenie materiału, które jest główną przyczyną złamań pilników

 

Dostępne rozmiary:

 • X1 25mm 017 .04
 • X2 25mm 025 .06
 • X3 25mm 030 .07
 • X4 25mm 040 .06
 • X5 25mm 050 .06
 • X1-X3 25mm Asortyment

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy zaznaczyć rozmiar zamawianych pilników. W innym przypadku będą wysyłane losowo.

 

Opakowanie: 3 szt pilników

 

 

Ćwieki Gutaperkowe systemu ProTaper Next, to kalibrowane w kształcie narzędzia kończącego, co pozwala na uzyskanie szybkiego i precyzyjnego wypełnienia ćwiekiem głównym.

 

Rozmiay: X2, X3 oraz asortymenty X2-X3 (30szt) i X4-X5 (30szt)

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy zaznaczyć rozmiar zamawianych pilników. W innym przypadku będą wysyłane losowo.

 

Opakowanie: 60 szt

 

 

Sączki Papierowe są dopasowane do rozmiaru kanałów opracowywanych pilnikami ProTaper Next oraz przeznaczone do bezpiecznego i szybkiego osuszania kanałów.

W celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa sączki papierowe są dostarczane w stanie sterylnym.

 

Rozmiay: X2, X3 oraz asortymenty X2-X3 (90szt) i X4-X5 (90szt)

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy zaznaczyć rozmiar zamawianych pilników. W innym przypadku będą wysyłane losowo.

 

Opakowanie: 180 szt

 

 

OFERTA WAŻNA DO 31 GRUDNIA 2016 BĄDŹ DO WYCZERPANIA ZAPASÓW.

* Wszystkie produkty promocyjne wysyłane są bezpośrednio z biura firmy DENTSPLY.